CO JE BUBBLE TEA A KDE VZNIKLO?

Jednoduchá příprava, nespočet variací, zvláštnost a jedinečnost a dnes i velký hit jsou nápoje Bubble Tea tedy bublinkový čaj.

Základem je originální, kvalitní černý nebo zelený čaj, dále se do čaje dodávají dle typu nápoje a chutě: voda, příchutě, sirupy, hnědý cukr, fruktosa, ovocná složka, mléko. Na závěr přidáváte do nápoje tapiokové perly, ovocné perly nebo želé různých příchutí, které zvýrazňují chuť a dělají nápoj jedinečný a dnes velmi žádaný.

Základem bylo vytvořit nápoj na bázi čaje a zdraví prospěšných látek především pro děti. Nespočet chutí  láká ochutnávat nové a nové, tak aby si každý našel svoji oblíbenou chuť. Pro obchodníky bylo nutné, aby nespočet příchutí mohli namíchat a nemuseli se zatěžovat skladováním a nákupem hotových produktů. Toto byl základ pro vytvoření nápoje Bubble Tea, který získává svoji popularitu.

Bubble Tea vzniklo na Taiwanu v roce 1980.

Bubble Tea se podává v různých variacích a to chlazený, chlazený s ledem, teplý nebo horký tedy je vhodný na celoroční prodej. I když se jedná převážně o nealkoholický nápoj, několik variací se prodává i namíchané s alkoholem, především destiláty.

Tapiokové perly malé, žvýkací kuličky (bubliny), s karamelovou příchutí. Vyrábí se z kořene hlízovité rostliny Maniok (Cassava, Yuka), Tapiok je bohatý na škrob a proteiny. Vyrábí se z něj originální tzv. černé perly a barevné perly.

POPING BOBA zažijte chuť zvláštního druhu a to díky možnosti molekulární gastronomie! Tím, že rozkousnete kuličku plnou chuti ovoce vyrobenou

z ovocné štávy a mořských řas začne pro vás nová dimenze chutí....

Všechny složky nápoje se vyrábí  z přírodních surovin a vytváří tak originální a gurmánský zážitek. Bubble Tea se podává s tlustou slámkou, tak aby bylo možné vypít (vysát) nápoj včetně perel nebo želé.

Nápoje Bubble Tea můžete podávat ve skle, v plastových pohárcích uzavřené se zataveným víčkem vhodném k transportu.

Vzhled Bubble Tea je unikátní tak jako příchutě a láká k ochutnání a vždy je snadno identifikovatelný. Díky své celosvětové popularitě a oblíbenosti všech věkových skupin nelze považovat Bubble Tea za módní výstřelek, ale jedinečný nápoj, který si získá své stálé a trvalé zákazníky. Kdo ochutná Bubble Tea stane se jeho součástí.

Pokud máte zájem produkt Bubble Tea prodávat máme pro vás kompletní servis a to jak prodej všech produktů a zařízení tak i podpůrný program, reklama, zaškolení našim Bubble Tea týmem. Naučíme Vás Bubble Tea namíchat, vysvětlíme Vám složení a příchutě a pomůžeme Vám s prodejem.

Kontaktujte nás a my Vás navštívíme, ochutnáte Bubble Tea a osobně projednáme možnou spolupráci a poradíme Vám s výběrem produktů a zařízení tak, aby nápoje Bubble Tea byli pro vás přínosem.

Na Českém trhu se v poslední době objevilo několik napodobenin, bez receptur a originálních ingrediencí. Avizují vám Bubble Tea, ale nedostanete nápoj kvalitní a plnohodnotné chuti. Vyhýbejte se neoriginálním prodejcům, vyhledejte si svého prodejce se znakem Bubble Tea Elefant originál, všichni naši prodejci prochází pravidelnou kontrolou kvality.

 

ORIGINÁL ŘADA

SIRUPOVÁ ŘADA

KRÉMOVÁ ŘADA

 

 

FOTKY  Z  VÝROBNÍHO  ZÁVODU