FIALOVÉ třpytky 20 GRAMŮ DO NÁPOJE BUBBLE TEA, ALKOHOLU, ŠAMPAŇSKÉHO APOD TYP E4679

Kód: 621
Neohodnoceno
403 Kč –37 %
7ACFD0A0 8A3C 41C6 A737 CF50A5DC9931
403 Kč –37 % 250 Kč 223,21 Kč bez DPH
Skladem (>1 ks)

Jedlé třpytky do piva, vína, šampaňského, alkoholických koktejlů a dalších nápojů v exkluzivním provedení. Vyrobte si luxusní třpytivé lávové víno nebo perleťový koktejl.

Třpytivé vločky jsou vhodné nejenom na dekoraci pokrmů, ale jsou speciálně designované pro aplikace do alkoholických nápojů.  

Při použití v kapalinách se projeví nádherným třpytivým vírem, který dodává tekutině nóbl vzhled. Vyrobte si vlastní perlové šampaňské či lávové víno. Barmani, okouzlete své hosty luxusními a vírřivými superkoktejly.

Každá jedinečná barva je navržena tak, aby specificky vylepšila barevné variace nápojů a zároveň vypadala exkluzivně a skutečně efektně. V nápoji se nerozpustí a pokud zůstane delší dobu v klidu a bez pohybu, usadí se na dně. Pro větší efekt proto nápoj před podáním rozpohybujte. Jednoduše zamíchejte a podávejte a sledujte, jak vaši hosté žasnou!

Dávkování: 20 g třpytek vystačí na cca: 300 nápojů

NA ŠPIČKU NOŽE NABERTE TŘPYTKY A ROZMÍCHEJ TE JE V NÁPOJI

 MNOŽSTVÍ : 20 GRAMŮ

SLOŽENÍ : hlinitokřemičitan draselný 86%, oxid železa 1%, barvivo kovový pigment 12%, červené RED a modré Brilantní modř.

Skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunci. Výrobek není určen pro děti do 6 ti let. Potravinářská barviva obsažená v potravině mohou nepříznivě ovlivnit činnost a pozornost dětí od 4 do 7let.

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: JEDLÉ TŘPYTKY
Hmotnost: 0.5 kg